SM Entertainment, Yeni Kız Grubu Aespa’nın 1. Üyesini Açıkladı

SM Entertainment’ın yeni kız grubu Aespa’nın yakında çıkış yapacağını doğrulamasının üzerinden bir günden az zaman geçti ve ilk üye çoktan ortaya çıktı. Winter ile tanışın!

Winter teaserlarında pembe, mor ve mavi tonlarıyla görülüyor. Dalgalı saçları ve eşsiz gözleri hayranlarının beğenisi topladı.
Bazı hayranlar onun iki tonlu sarı ve mavi saç stilini Red Velvet’in 2014’teki ilk çıkışları sırasında sergiledikleri dip boyalı saç stilleriyle karşılaştırıyor.
Diğerleri onun görsellerini Girls ’Generation üyesi ve solist Taeyeon ile karşılaştırıyor. Bir zamanlar SM Entertainment’ın Taeyeon’a benzeyen bir stajyer olduğu söylentileri vardı ve birçok hayran onun kesinlikle faturaya uyduğunu düşünüyordu.
Hayranlar, teaser’larda gösterilen benzersiz, başka dünyaya ait çiçeklerle dolu fantastik diyarın, grubun benzersiz “avatar” konsepti hakkında daha fazla bilgi verebileceğini düşünüyor.
SM Entertainment’ın yayınladığı son teaser, daha koyu renkler ve göz alıcı ışıltılarla daha olgun bir his veriyor.
SM Entertainment henüz ilk Aespa üyesi hakkında herhangi bir ayrıntı açıklamamış olsa da, hayranlar onun kim olduğunu zaten bildiklerini düşünüyor. Winter’ın gerçek adının Kim Minjeong olduğu ve 2001 doğumlu  Güney Koreli bir üye olduğu söyleniyor. Winter’ın en az üç yıldır stajyer olduğu bildirildi.
Bazıları Winter’ın aynı zamanda SM Entertainment hakkında BBC’nin yakın tarihli bir belgeselinde yer alan stajyer olduğuna inanıyor. Ancak diğerleri, klipteki stajyerin teaser’da ortaya çıkan üyeye pek benzemediğini söylüyor. Şu an itibariyle söylentilere konu olan pozisyonları ana dansçı ve baş rapçi.

Kopyalama iznine sahip değilsiniz.