BTS, Seul’deki Gyeongbokgung Sarayı’nda çekim yaptı

BTS’in Seul’deki Gyeongbokgung Sarayı’nda NBC’nin ‘The Tonight Show Starring Jimmy Fallon’ için çekim yaptığı bildirildi.

Bir endüstri yetkilisine göre BTS, 23 Eylül’de tarihi alanda gösteri için çekim yaptı. Çekimler öğleden sonra geç saatlerde yapıldı ve bölge vatandaşlara kapatıldı.

BTS, K-Pop müzikleriyle küresel tanınırlığı artırdığı için bu anlamlı bir olay. Kore’nin kültürel mirası ve en popüler turistik yerlerden biri olan tarihi bir alanda sahne alacaklar. BTS’in performanslarının yanı sıra, Kore mirası popüler ABD televizyon ağında yayınlanacak.
BTS ayrıca 2017’den beri Kore’de turizm için fahri elçi olarak görev yapıyor.

Bu kaydedilen performanslar, 28 Eylül – 2 Ekim tarihleri ​​arasında ‘BTS Week’ olarak adlandırılan beş gün üst üste ‘The Tonight Show’da yayınlanacak.

BTS, “Dynamite” ile başlayarak, beş gün boyunca her gün farklı şarkıların performanslarını sergileyecek. Gösterinin özel bölümleri ve özel röportajlar aracılığıyla hayranlarıyla buluşacaklar.

Bu arada BTS, “Dynamite” ile yayınlandığı ilk hafta ABD Billboard’un tekli listesi “Hot 100” e 1 numaradan giriş yaptı. 12 Eylül’de üst üste iki hafta 1 numaradaki yerini korudu. BTS, üçüncü haftada ikinci sırada yer alarak ay boyunca popülaritesini koruyor.

Kopyalama iznine sahip değilsiniz.