Ji Chang Wook ve Kim Ji Won yeni bir romantik dizide birlikte oynayacaklar!

21 Eylül’de, iki aktörün KakaoTV’nin yakında yayınlanacak olan orijinal dizisi “City Couple’s Way of Love” da başrolleri olacağı onaylandı.

Prömiyeri 2020’nin sonundan önce yapılması planlanan “City Couple’s Way of Love”, telaşlı bir şehirde hayatta kalmak için mücadele eden gençlerin gerçekçi flört hayatlarının hikayesini anlatacak. Kısa biçimli drama şu anda birden çok sezon düşünülerek üretiliyor ve ilk sezon, ilgi çekici “My Lovable Camera Thief” alt başlığını taşıyacak.

30 dakikalık bölümlerden oluşacak yeni dizinin yönetmenliğini, “It’s Okay to Not Be Okay”, “Encounter” ve “Don’t Dare to Dream (Jealousy Incarnate”) adlı hit dramaların yönetmeni Park Shin Woo üstlenecek.” Senaryo, “I Need Romance” serisinin ve “Romance is a Bonus Book” dizisinin yazarı Jung Hyun Jung tarafından yazılacak.

Ji Chang Wook, şehrin sokaklarını seven, dürüst ve aşırı tutkulu bir mimar olan Park Chae Won rolünü oynayacak. “Kamera hırsızı” dediği bir kadın bir yaz gecesi kalbini çalıp sonra ortadan kaybolunca onu unutamaz.

Bu arada Kim Ji Won, yabancı bir yerde kendiliğinden sahte bir kimlik benimsemeye karar veren serbest bir pazarlamacı Lee Eun Oh olarak rol alacak. Özgür ruhlu Yoon Sun Ah olarak poz verirken yanlışlıkla Park Chae Won’a aşık olur.

Ji Chang Wook, “Bu dizi, yazar Jung Hyun Jung ve yönetmen Park Shin Woo’nun birlikte olduğu bir dizi olduğu için ve ikisiyle de gerçekten birlikte çalışmak istediğim için çok mutluyum ve heyecanlıyım. “

Kim Ji Won da benzer şekilde, “Böyle harika bir yönetmen, yazar ve oyuncu kadrosuyla birlikte çalışmaktan heyecan duyuyorum. Lee Eun Oh karakteriyle size kendimin yeni bir yönünü gösterebilmek için hazırlanmaya çalışıyorum. Bu zor zamanda, en ufak bir sevinci bile sağlayabileceğimi umuyorum. “dedi.

“City Couple’s Way of Love” 2020’nin sonlarında prömiyer yapacak.

Kopyalama iznine sahip değilsiniz.